0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

İkitelli Hurda Firmaları

İkitelli Hurda Firmaları
Rate this post

İkitelli hurda firmaları İstanbul ikitelli bölgesi başta olmak üzere İstanbul’un birçok bölgesinde hurda, geri dönüşüm ve ayrıştırma işlerini sürdürmekte olan firmamız bu anlamda birçok hurdanın alım satım işleri ile ilgilenmekte ve yıllara dayanan tecrübesi ile sektörün köklü firmaları arasında yer almaktadır.

Hurdacılık, günümüzde sanayinin daha aktif bir şekilde hizmet vermesi ve ülke kaynaklarının değerlendirilmesi adına oldukça önemlidir. Örneğin Avrupa genelinde yıllık 18 milyon elektroniğin tüketici taraflı çöpe atıldığı bilinmektedir. Eğer bu geri dönüştürme ve ayrıştırma işlemleri olmasaydı, bugün tüketicisi olduğumuz birçok ürünün fiyatları, çok yüksek fiyatlarla etiketlendirilecek ve dünya kaynaklarında ciddi bir tüketim aşamasına gidilecekti. Bu duruma sadece tüketim taraflı bakılması yanlış olacaktır. Bunun ekosistem ile olan ilişkisi de göz ardı edilmemelidir. Örneğin bir cam şişenin doğada partiküllerine ayrılması için 5000 seneye yakın bir sürenin gerekli olduğu göz önünde bulundurulsa geri dönüşüm ve ayrıştırma işlemlerinin doğa için ne kadar önemli olduğunun farkındalığı daha iyi anlaşılacaktır.

İkitelli hurdacılar bölgesi dahil olmak üzere tüm İstanbul genelinde vermiş olduğumuz geri dönüşüm ve ayrıştırma işlemlerimizde doğaya zarar verecek hiç bir yöntemin kullanımı söz konusu değildir. Gerekli tüm işlemleri bu anlamda gözetim altında ve kurallarına uygun olarak yapan firmamızın gerekli belgelerine ulaşmak için bizlerle irtibata geçebilir ve daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

İkitelli hurdacılar bölgesinde tüm hurda alım satım işlerinizde firmamızın değerinde tekliflerini dinlemeden hurda satışlarınızı yapmamanızı öneriyoruz. Hurda fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi için sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

09 Mart 2015
566 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN