0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Hurda Plastik ve Krom Fiyatları

Hurda Plastik ve Krom Fiyatları
2 (40%) 1 vote

Hurda Plastik Fiyatları

Hurda Plastik işinde fiyatlar sürekli değişe biliyor örnek sezon açıldığında hammadde fiyatları yükseldiği için doğal olarak bizde fiyatları yükseltiyoruz sezonun sonlarına doğru bir düşüş oluyor daha sonrada fiyat çok az bir miktar yükselip yada düşebiliyor, sezon açılana kadar sezonlar açılınca fiyat değişmeleri tekrardan yaşanıyor. Fiyat konusunu düşündüğünüz teklifler varsa sunabilirsiniz. Hurda plastik fiyatları her 3 ayda bir mutlaka fiyat değişikliğine uğrar. Plastikleri hammadde haline getirince satışa sunulur.

Hurda Plastik işi hem dünyaya hem de ekonomi yönünden çok önemli bir iştir. Hurda plastik parçalarını toplayıp onları işletip hammadde haline getiriyoruz ve bunları firmalara gönderiyoruz.
Hurda Krom Fiyatları

Hurda Krom Fiyatları krom az bulunan bir madde olduğu için biraz daha pahalıdır Hurda plastik fiyatlarına göre krom sayesinde bir çok iş görülmektedir ve az olduğundan pahalıdırlar. Kromun işletilmesi doğaya faydalı bizlere de ekonomik katkıdır. Hurda krom ve plastik hurdalar ayrıştırılır iyi bir şekilde ayrıştırdıktan sona kromlar ve hurda plastikler işlenmeye götürülür işlendikten sonra farklı firmalar gönderilerek belirli ücretler karşılığında satılır, bu sattığımız ham maddeleri döner sermayede kullanıyoruz. Kullanılan kromlar ve hurdalar farklı bir işte kullanılarak onları tekrardan hayata ürün olarak geri dönüyor örnek hurdadan elektrik borusu, su borusu, farklı cihaz plastik kaplamalarına dönüşüyor. Hurda demir paslanmaz fiyatları

Hurda ve demir paslanmaz fiyatlarının en yüksek şekilde alıyoruz onları işletiyoruz gelen ürünler sayesinde tüm malzemeler vs hepsi dönüşüyor dönüştüğü için kullanıma hazır oluyor.

Krom Fiyatları ve Hurda fiyatlarında ne zaman değişir ise güncellenen facebook sayfalarımızda ve web sayfamızda görebilirsiniz, bizleri takip ederek bütün güncel fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.

23 Aralık 2014
746 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN