0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Hurda Kablo Fiyatları 2015

Hurda Kablo Fiyatları 2015
2 (40%) 2 votes

Hurda kablo kablo bildiğimiz üzere bir yalıtkan maddedir genellikle kablolar elektriğe çarpmamak için yapılır sadece onun için değil içinde ki iletken maddeler bir birine çarpıp kısa devre yapmasın diye üretilmiştir. Kablo en sadece elektrik ve elektronik işlerde kullanılır ve kısa devre vs olmaması için çok gerekli bir üründür kablo üretimi bazı illerde çok ilerlemiştir. Bazı illerde ise hemen hemen hiç karı yoktur. Hurda kablo üretiminde hurda plastik kullanılır, önce hurda bir makinede minyatür hale getirilerek daha sonrada eritilir elastik bir kıvama gelmesi için eritildikten sonra kablonun kalıbını geçirilecek üretken maddeye devredilir ve satışa hazır hale getirilir getirilen kabloların içinden mutlaka bakır maddesini eklerler daha doğrusu sararlar.
Hurda kablo içinde özel maddeler kullanıyoruz kabloya rengini veren siyah möblendir bunları iyice bir ezdikten sonra kullanıyoruz eritip işletecek hale geliyor bazen hammaddelerimizi dışardan alırız bunun sebebi ise işletmeden direk eritebilelim.
Hurda Kablo fiyatları için her türlü teklife açığız tüm detayları sizin ile iletişime geçip anlatıyoruz hurda kablo konusunda bir numara olduğumuzu düşünüyoruz hurda kablo sanayisinde iyi yerlere gelmemizin en iyi sebebi ekibimizin sağlam ve müşterilerimizin anlayışlı olmasıdır hurda kablo üretiminde yüksek yerlere gelebilmek hiç kolay değil eğer kabloya ihtiyacınız var ise dandik kablo alıp cihazlarınıza zarar vermeyin kaliteden ödün vermiyoruz.

20 Aralık 2014
664 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN