0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Hurda Granül Fiyatları

Hurda Granül Fiyatları
3 (60%) 2 votes

Granül hurdadan ürettiğimiz bir maddedir. Granül bir hammadde olduğu için çok satılmaktadır özellikle Gaziantep’e çok satılır granül maddesi için özel fabrikalar açılmıştır granül o kadar ki önemlidir ki plastikçiler için çok satın alınır. Granül hurdaların ayrıştırıldıktan sonra bir makineden geçirilip onları param parça ettirildikten sonra yıkanır içine kir girmesin diye bu yıkamanın da kolay bir yolu vardır. Makinenin yanında bulunan havuz sayesinde bütün kırılmış maddeler havuzun içine bırakılır kir alta gider üste kalan ise hurdadır bunlar torbalanıp ve ya gelişmiş bir makine var ise o makineden geçirilir o şekilde taşınır eğer teknolojisi iyi olmayan bir fabrika ise onları tek tek torbaladıktan sonra makineye el arabası ile taşınır, makinenin içine torbalanmış olan malzemeler boşaltılarak makineden geçmesi beklenir makineden geçtikten sonra ham maddemiz başka bir firmaya gönderilmek üzere hazır olur. Tırlara yüklenen maddeler başka firmalara ve ya şehirlere gönderilerek o madde işlenir ve ürün kullanıcıya hazır bir şekilde çıkar.
Hurda Pleksi karışımları ilede granül üretilir üretilen granül kullanıma hazırdır bunun  üretiminde daha yumuşak malzemeler üretilir hurda pleksi ile üretilen malzemeler daha çok satmaktadır çünkü günlük hayatımızda çok kullanırız. Hurda pleksi sizden yüksek fiyata satın alıyoruz.

Granül fiyatlarında olduğu gibi hurda demir fiyatları da piyasaya göre oldukça yüksek seyrederken ani düşüşler yaşamıştır.
Granül fiyatları
Granül satmak için hazırlandıktan sonra alınan hur da 0,75 krş ise kilosu 1,5 tan satılır döner sermaye yüksek işe makineler mutlaka son teknolojiye göre ayarlanır çünkü makinenin ağzı tıkanır ise iş durur işin durması bir süre sonra kötüye gidecektir. Bu iş kolay bir değildir her şeyi çok iyi bilmek lazım bu işe başlarken yıllarca lüks hayatı düşünmemelisiniz çünkü makinaları çok pahalıdır bu işe girenlerin %80’inden fazlası iflas etmektedir. Granül fiyatları hurda fiyatlarından daha az değişir ama değiştikten anlaşan firmalar var ise Granül fiyatlarını kendi aralarında da değiştirebilirler.

hurda granül fiyatları

02 Ocak 2015
5.789 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN