0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Silivri Hurda Firmaları

Silivri Hurda Firmaları
1 (20%) 1 vote

Silivri hurda firmaları hurdacılar mevkiinde yıllara dayanan tecrübemiz ile hurda alım satım işleri ile ilgilenen firmamız sektörün köklü firmaları arasında yer almaktadır. Silivri hurdacılar bölgesi başta olmak üzere İstanbul’un birçok bölgesinde bu anlamda devam eden çalışmalarımızla sizlere güncel hurda fiyatları üzerinden teklifler sunarken, bir yandan da geri dönüşüm ve ayrıştırma işlemleri ile sanayiye hammadde dönüşümü sağlamaktayız.

Hurda fiyatlarında güncel olmayan fiyatlar üzerinden değil, güncel fiyatlar üzerinden sizlere sunmuş olduğumuz teklifler ile hurda satışlarında daha fazla kar etmeniz mümkün olduğu unutmayın. Bu bağlamda değişen hurda fiyatları ile kısa bir bilgi verecek olursak, bu değişiklikler birçok dinamik etkene bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin sezonluk alım satımlar, arz-talep ilişkisi, söz konusu hurdanın ithalat ve ihracat durumu, döviz kurlarındaki artış, ülke ekonomisinin durumu birçok değişken, hurda fiyatlarını direkt veya indirekt olarak etkilemektedir. Bu yüzden hurda fiyatlarına birçok firmanın farklı fiyat yaklaşımları söz konusudur. Bu yaklaşımlar ekseri müşterinin yararına olmayan yaklaşımlar olup güncel olmayan fiyatlar üzerinden değerlendirilmektedir. Silivri hurdacılar mevkii başta olmak üzere İstanbul’un birçok bölgesinde bu hizmeti veren firmamız, sizlere güncel hurda fiyatları üzerinden teklifler sunarak, iki taraflı kazanım konusunda müşteri memnuniyetli bir hizmet anlayışını kendine amaç edinmiştir.

 Silivri hurdacılar mevkiinde vermiş olduğumuz hizmetler ve hurda fiyatları hakkında daha kapsamlı bilgi için bizlere sitemiz üzerinden veya çağrı numaralarımızdan ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

11 Mart 2015
575 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN