0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Selimpaşa Hurdacılar

Selimpaşa Hurdacılar
Rate this post

Selimpaşa hurdacılar bölgesinde faaliyet gösteren firmamız, geri dönüşüm faaliyetleri kapsamında tüm hurda alım satım işleri ile ilgilenmekte ve yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Sunmuş olduğumuz güncel hurda fiyatları ile piyasanın nabzını tutan firmamız bu bağlamda hurdalarınıza değerinde teklifler vererek, alım işlerini gerçekleştirir.
Hurda toplama, ayrıştırma ve geri dönüştürme işlemleri ile, hem çevreye zararlı olan bu maddelerin geri dönüşümünü sağlıyor, hem de bu hurdaları tekrar sanayide kullanılmak üzere işleyerek, ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Bu işlemlerin her safhasında, çevreyi kirletecek, zarar verecek bir yöntemin kullanılması söz konusu değildir. Selimpaşa hurdacılar bölgesinde yer alan firmamıza ulaşarak hurda satışlarımız hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Sadece Selimpaşa hurdacılar bölgesinde değil, İstanbul’un birçok bölgesinde aktif olarak hizmet veren firmamız bu anlamda sektöre hakim, yaptığı işte profesyonel bir çalışma anlayışı ile hareket etmektedir. Güvenilir ve doğru bilgiyi kaynağından öğrenmek ve hurda satışlarınızda değerinde tekliflerimizi dinlemeden hurdalarınızı satmayı önermiyoruz. Bu bağlamda hurda fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi için sitemiz üzerinden veya telefon numaralarımızı kullanarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz.
Selimpaşa hurdacılar bölgesinde, müşteri memnuniyeti ve temiz hizmet anlayışı ile 28 yıllık geçmişimizle, tüm sarı, nikel, bronz, demir, çinko, kalay ve zararlı atık kapsamında değerlendirilen hurdalarınızı alıyor ve ayrıştırarak geri dönüşümünü sağlıyoruz. Bizlere ulaşın, güncel fiyatlar üzerinden sizde kazanın.