0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Kıraç Hurda Firmaları

Kıraç Hurda Firmaları
Rate this post

Kıraç hurda firmaları olarak kıraç bölgesinde yapmış olduğumuz tüm hurda alımlarına, değerinde fiyat biçerek ayrıştırma ve geri dönüşüm hizmeti veren firmamız, bu anlamda tüm bakır, hurda kablo, sarı ve metal kapsamlı hurdalarınızı almaktadır. Güncel hurda fiyatları ile değerinde teklifleri alabileceğiniz firmamızla bu anlamda iletişime geçebilirsiniz.

Geri dönüşüm anlayışımızla firmamız gelen hurdaların fiziki işlemlerden geçirerek eritilmeye hazır bile hale getirilmesini amaçlar. Bu sayede tekrar kullanıma hazır hale gelen bu hurdalar, hem ülke kaynaklarımız, hem de ülke ekonomisi açısından büyük önem taşımaktadır. Bu işlemlerin çevreye zarar verecek nitelikte olmaması, firmamızın dikkat alanında olup, “Tehlikesiz Atıkların Geri Kazanımı” tebliği esas alınmaktadır. Ülke ekonomisine kazandırdığımız bu hurdalar çevre ile etkileşiminde, erimeyen ve bozulma süreçleri oldukça uzun olduğu için, çevreyi tehdit etmektedir. Aynı zamanda dönüştürme ve ayrıştırma işlemleri esnasında kullanılan yöntemlerin de kurallar dahilinde olması, yapılacak çalışmanın daha tehlikesiz çerçevelerde kalması adına önem arz etmektedir. Bunların bilincinde ve farkındalığı ile hizmet veren firmamız ile tüm hurda alım satım işleriniz için fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Kıraç hurdacılar bölgesinde, güncel hurda fiyatları ile hizmet veren firmamız, bu anlamda tüm hurdalarınızı almaya taliptir. Kıraç hurdacılar bölgesinde, hurdalarınıza nakit olarak ödeme yapan firmamızla, değerinde fiyatlar üzerinde anlaşma sağlayabilirsiniz. Kıraç hurdacılar bölgesinde yer alan firmamızla hurda fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinden veya çağrı numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

27 Şubat 2015
710 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN