0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Kağıt Balyalama Fiyatları

Kağıt Balyalama Fiyatları
2.5 (50%) 2 votes

Kağıt balyalama günümüzde çok yapılan bir iştir özellikle İstanbul şehrinde insanların kağıt toplayarak geçindiği görülür. Kağıt toplama işinde az para vardır ama ne kadar çok toplanırsa o kadar çok para demektir. Kağıt balyalamak için alınan kağıtları yüksek fiyata alıyoruz en iyi firmalardan biriyiz özellikle kağıtlara verdiğimiz önem sayesinde ağaçlar daha az kesiliyor sürekli geri dönüşümde kullanılan kağıtları getirmeniz hem doğaya hem de ekonomiye can verecektir aynı zamanda sizler kar yapacaksınız. Kağıt balyalama fiyatlarında tüm tekliflerinizi göz önünde bulunduruyoruz, ister günlük, ister haftalık, isterseniz de yıllık getirin her türlü kağıt satın alınır ve geri dönüşümde işletilir.
Hurda Demir Fiyatları olsun hurda krom olsun, hurda plastikleri olsun, hurda paslanmaz demirler olsun hepsini alıyoruz en yüksek fiyatlara bu da bizim sermayemizi çıkartıyor o sermaye ile kağıt balyalamak için kağıt vs malzeme alıyoruz
Kağıtlar Balyalama Presleri
Kağıt balyalama presleri ile kağıtlar ayrıştırıldıktan sonra bir makine bandının içine bırakılır bant kağıtları yukarıya doğru götürür daha sonra yukarıdan hepsi bir makinenin içine düşer o makineye pres diyoruz orada kağıtlar yukarıya kadar doldurularak bir basma aracı ile basılır bir sürü kağıt 4 ila 5 defa yukarıya kadar doldurularak basılır bütün kağıtlar iyice sıkışır belli bir boyuta kadar sıkıştıktan sonra teller ile bağlanılır bazı makineler hemen hızlı bir şekilde bağlar bazıları ise el ile bağlanmak zorundadır gelişen sanayi dünyasını bağlıdır eğer makineleriniz sağlam ve kullanışlı ise makine hızlı ve güvenli bir şekilde bu işi yapar. Zaten pres’in anlamı da sıkıştırmaktır.

24 Aralık 2014
767 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN