0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Hurdacılar

İstanbul Hurdacılar
1 (20%) 1 vote

İstanbul hurdacılar bölgesinde işlevselliğini yitirmiş ve hurda kapsamında sayılan her türlü maddenin alım satım işi ile uğraşan firmamız, İstanbul hurdacılar bölgesinde etkin olarak hizmet vermekte ve güncel hurda fiyatları üzerinden değerinde teklifler ile hurdalarınızı almaktadır.

Hurda fiyatlarında sektörde güncelin takip edilmesi, dürüst ticaret anlayışının temel taşlarındadır. Bu bağlamda değerinde tekliflerin verilmesi önemlidir. Firmamız, alım satım işlerinin yanı sıra geri dönüşüm kapsamında yapmış olduğu çalışmalar ile, günümüzde tehlikeli boyutlara ulaşan atık tehlikesinin farkındalığı ile sektörde yıllara dayanan bir geçmişe sahiptir. Buna bağlı olarak İstanbul hurdacılar bölgesinde yürütmüş olduğumu çalışmalarda, hurda kapsamına alınmış maddeleri geri dönüşüm ve ayrıştırma işlemleri ile tekrar sanayiye hammadde olarak kazandırma amaçlamaktayız. Bu amacımız, ülke kaynakları, çevre etkileşimi ve hammadde ihtiyacının karşılanmasında önemli bir paya sahiptir. İstanbul hurdacılar bölgesi başta olmak üzere İstanbul’un farklı bölgelerinde yürütmekte olduğumuz geri dönüşüm ve ayrıştırma işlemlerimiz tüm hızıyla yıllardan bu yana devam etmektedir. Bu yüzden hurda kapsamında muamele gören tüm maddelerin alımı firmamız tarafından gerçekleştirilmekte ve bunlar işlenerek tekrar sanayiye hammadde olarak kazandırılmaktadır.

 İstanbul hurdacılar mevkiinde devam eden çalışmalarımız ve hurda fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için sitemiz üzerinden veya çağrı numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve konu ile ilgili tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

05 Mart 2015
679 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN