0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Hurda Karton Alımı – Fiyatları

Hurda Karton Alımı – Fiyatları
2 (40%) 4 votes
hurda karton

hurda karton

Hurda karton alımı

Hurda kartonlar devlet desteğine tam olarak sahip olamamış bir sektördür. Hurda karton alımı her ne kadar yükselse de bu yükseliş özel sektörlerin veya bireysel girişimcilerin çalışmaları ile olmuştur.

Kağıt üretimi ve tüketimi ile ilgili birçok öneriyi kapsayan, çevresel bir girişim olan ve uluslar arası nitelik taşıyan GPV isimli kuruluşun belgesinde şunlar yer alıyor. “Hedefimiz, tüm insanların ihtiyacını karşılayacak ama aynı zamanda çöp ve aşırı tüketime son verecek alternatif tüketim örnekleriyle dolu bir dünya yaratmaktır.” GPV temel olarak kâğıt ve karton üretiminin sınırlandırılmasını ve teknolojik imkânların fazlasıyla kullanılmasını amaçlamaktadır. Bu bağlamda geri dönüşümü önemseyen GPV oluşumu hurda karton alımında da bir destek sağlamaktadır Hurda karton alımı devlet tarafından desteklenmelidir. Özel sektör ile bir yere kadar gelinebilir. Avrupa ülkeleri ve şirketleri hurda karton alımı konusunda son derece hassas davranırlar. Bu bağlamda en iyi hurda kartonu seçerler ve kalitesine göre kategorize ederler.

Gelişen teknoloji ile birlikte ağaçların daha az kesilmesi ve eldeki kaynakların bilinçlice tüketilmesi gerekmektedir. Kâğıt ve karton üretimi sınırlandırılmalı, ilgili işlemlerin çoğu elektronik ortama aktarılmalıdır. Bu sürece öncü olacak en büyük kurum devlettir. Devlet, memurların dosya paylaşımını elektronik ortama aktarmalı, kurumlar arası dosya aktarımı güvenli elektronik ortama taşınmalıdır. Bununla birlikte kargo giderleri azalacak, bu süreci kapsayan çalışan sayısı da azaltılacaktır.

06 Aralık 2014
1.692 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN