0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Hurda Kağıt Karton Geri Dönüşümü

Hurda Kağıt Karton Geri Dönüşümü
4.7 (94.67%) 15 votes

Hurda Kağıt Firması olarak Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’ nin her yerinden hurda bardak kağıt , koli karton hurda kağıdı, kuşe hurda kağıtları, gazete hurda kağıtları, hurda okul kitapları , 1.hamur beyaz hurda kağıtları, bardak(cup) kağıt hurdası, hurda bardak kağıtları , kuşe hurda kağıdı, peçete selpak kağıt hurdaları, karışık kağıt hurdaları, okul kitabı hurdaları  ve bir çok atık ambalaj kağıt ürünlerinin fiyatlarına 0531 085 73 yirmi dokuz nolu numaradan ulaşabilir en güncel ve en yüksek fiyatları öğrenebilirsiniz.

Hurda kâğıt ve karton ambalajlar, geri dönüşüm sektörü içerisinde yüksek oranda değerlenen malzemeler arasındadır.  Kâğıt üretimi için kullanılması gereken selüloz adlı madde oldukça pahalı ve ülkemizin dış ülkelerden satın aldığı bir malzemedir.  Atık hale gelmiş ve kullanılmayacak olan hurda kâğıt malzemeler, ayrıştırılarak toplanmalıdır. Toplanan kâğıtlar, geri dönüşüme yetkili kuruluşlara sevk olur ve burada sıkıştırılarak balya haline getirilir. Kuruluşlar bu balyaları, özel nitelikli makinalarda öğütür ve çok küçük parçalara ayırır. Toz haline gelen kâğıtlar, hamur haline dönüştürülür ve içeriğine kimyasal eklenerek, içeriğinde bulunan mürekkeplerden ayrıştırılır. Daha sonra şekillendirme, kurutma ve kesme işlemlerine tabi tutulur.

Tüm bu meşakkatli aşamaları sadece yetkili kuruluşlar gerçekleştirebilir. Firmamız tüm yetkileri ile birlikte sizlere kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Hurda kâğıt ve atıklarınızı değerlendirmeden önce bizlerden fiyat almayı ihmal etmeyiniz.

Hurda Kağıt Fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşınız.

08 Aralık 2015
634 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN