0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Hurda Cam Fiyatları

Hurda Cam Fiyatları
4.6 (91.08%) 65 votes

Hurda Cam Fiyatları

CAM FİYATLARI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE FİYAT İÇİN YORUM BÖLÜMÜNDEN YORUMLARINIZ İLE MÜŞTERİLERE ULAŞABİLİRSİNİZ. HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SAYFA SONUNDAN YORUMLARINIZI BIRAKABİLİRSİNİZ.

Günlük yaşamda insan hayatında önemli bir yere sahip olan ve hemen her evde kullanılan camların vazgeçilmez bir noktada olduğunu bilmekteyiz. Evlerdeki pencerelerden tutun da su şişelerine kadar her türlü ortamda yerini almış olmazsa olmaz unsurlardan bir tanesidir. Oldukça verimli bir kullanım alanına sahip olan böylesine faydalı bir etmenin geri dönüşüme gönderilmemesi pek de akıllıca olmazdı sanıyoruz. Hurda cam deyince akla pek çok unsur gelmektedir.

Şişe, kavanoz, sürahi ve daha pek çok unsur. Bu tarz unsurların geri dönüşüm kutularında toparlanarak geri dönüşüm işlemine tabi tutulduğu düşünüldüğünde doğadaki kaynakların da verimli kullanılma çabalarını da görmüş oluruz. Şehirlerin bazı bölgelerine yerleştirilen toplama kutularında bir araya getirilerek geri dönüşüm tesislerine götürülür. Geri dönüşüm işleminden bahsetmek gerekirse; toplanan cam atıklarının mikronize edilerek toz haline getirildiğini söyleyebiliriz. Toz haline getirilen cam atıkların paketlenip sektörlerde çeşitli alanlarda kullanılması adına eritme ocaklarına götürüldüğünü ifade etmiş olalım. Yollara dökülen asfaltlarda dahi kullanımı bulunan cam atıkların geri dönüşümü yapıldıktan sonra %30 oranın asfaltlarda kullanıldığını görmekteyiz. Sonsuz bir döngü ile tekrar tekrar kullanılabilecek bir unsur olması nedeniyle hiçbir cam atığı boşa verilmez ve her zaman için değerlendirilmeye devam edilir. Yapısında herhangi bir bozulma görülmeyen unsurun geri dönüşümü benzin tasarrufuna kadar pek çok faydalı etkiyi de beraberinde getirecektir.  Hurda cam fiyatlarını firmalarla iletişime geçerek öğrenmeniz mümkün.

Ülkemizde bir araya getirilen cam atıklarının geri dönüştürülmesi sonucunda yıllık olarak 30 milyon litre benzinden tasarruf edildiği görülüyor. Bu bakımdan ciddi öneme sahip hurda türlerinden. Hurda cam fiyatları konusunda bilgi alma aşamasında online ortam seçeneklerinden yararlanmanız mümkün. Sektörde hizmet veren firmaların kurumsal internet siteleri aracılığıyla bu konudaki bilgi talebini karşıladıkları düşünüldüğünde ne denli güzel bir imkan tanıdıkları da görülebilir.

14 Kasım 2014
17.328 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 19 YORUM

 1. Uğur dedi ki:

  Merhaba,
  Çay Bahçesi işletiyorum. Yaz sezonu yani yaklaşık 4 ay boyunca günde 100 ‘ün üzerinde şişe çöpe gidiyor Geri dönüşüm için nasıl yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler

  1. selcuk alkaş dedi ki:

   05459420028 ulas yardımcı olalım

   1. tufanzekiceki dedi ki:

    selcuk bey hurda cam sıse alıyormusunuz

 2. Ilkr dedi ki:

  Cam balkon camlarini aliyormusunuz

  1. Mursel dedi ki:

   Sınırsız cam alınır

   1. İbrahim dedi ki:

    20 tona yakın fume kırık cam var sarılık temiz 05398890658 tarsus mersin adana

   2. Mahmut dedi ki:

    Elimde ciddi miktarda soda bira çeşitli içki şişelerinden oluşan cam şişe var 0537 431 52 73

 3. Sabri dedi ki:

  Termikel ısıya dayanıklı cam var fazlasıyla 1 tona aşkın almak isteyen 0535 050 34 09 bana ulaşabilir

  1. Mursel dedi ki:

   Cam tesise kabul edilir

   1. Osman dedi ki:

    Yeriniz Mersin Mürsel bey

 4. Yuldırım dedi ki:

  Genel olarak cam fiyatları nelerdir

 5. Serkan dedi ki:

  Cam masa elimde var ayaksiz hurda olarak satmak istiyorum 0534763**** serkan demir

 6. oktay dedi ki:

  şu anda elimde 8 yada 10 tona yakın hurda renkli cam var bursa kestel bi numara verirseniz sevinirim

 7. Emir dedi ki:

  100 adet cam şişe varmıdır ? Geri dönüşüm için lazım okulumda da varsa ulaşırmısnız ? 0536 603 77 53

 8. emre dedi ki:

  Elimde karişik cam şişe bulunmaktadır şişeler soda -bira-cola şişelerinde oluşmaktadır beyaz-yeşil ve kahverengi agırlıklıdır. genelikle ton bazında vermekteyiz kilo ve ton fiyat tekliflerinizi mail yoluyla bekliyorum 18 ton civarı bulunmakta ve devemlı temin edilecektir. diger hurdalar içinde fiyat verebiliriz. hurda camaşir makineleri makineler-pet şişe ve demir fazla tonlu elimde bulunmamaktadır genelikle cam şişe üstüne toplayıcılık yapmakyatız mail: emreozmen3535@hotmail.com

 9. Nevin dedi ki:

  Mürsel bey cam süt şişesi yarim litre ve 1 litrelik aliyormusunuz? Neye göre alıyorsunuz bilgi verirmisiniz

 10. Şevval dedi ki:

  Evdeki balkon camları penceredeki camları alıyorsanız hemen satmak istiyorum

 11. Metin dedi ki:

  Hurda cam fiyatı ala bilirmiyiz

 12. Asuman y dedi ki:

  İstanbul arnavutköy ilçesi yakınlarında, balkon camlarım var, çok çok kalın camlar, kırılmıyorlar bile, ancak 2. Kattalar, ilgilenen olur mu?

BİR YORUM YAZIN