0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları
3.9 (77.26%) 95 votes

LMELONDRA METAL BORSASI GÜNCEL HURDA BAKIR FİYATLARI

Son güncelleme : 29.01.2019 / Saat : 08:00

 

HURDA BAKIR VE ÇEŞİTLERİ
HURDA FİYATI HURDA KABLO FİYATLARI
HURDA FİYATI
Soyulmuş Hurda Bakır 29.20 TL Karışık Kablo Hurdası 7.20 TL
Lama Bakır 28.80 TL İç Tesisat Kablosu Tek Damar 12.40 TL
Kırkambar Bakır 25.20 TL H07V-K (NYAF) Kablosu 10.80 TL
Antkron Kırma Granür 29.00 TL Antigron Kablo 7.00 TL
Ttr Kırma İnce Granür 29.00 TL Ptt Kablo İçi (Deşe) 12.80 TL
Bakır(Kızıl) Talaşı 21.70 TL Ptt Kablo İçi Yağlı (Deşe) 12.10 TL
Yanık Bakır 25.20 TL Fare Yemez Kablo 6.00 TL
Klima Bakırı Boru Bakır
25.20 TL

Hurda Bakır Fiyatları baz alınırken LME baz alınır. Hurda bakır dünyanın hemen her yerinde bolca bulunan doğal kaynaklardan olan bakır’ın günümüz dünyasındaki önemi hayli büyüktür. Elektriği ileten metaller arasında gümüşten sonra en iyi iletken olması onu değerli kılmaktadır.Elekrik- Elektronik sanayi, İnşaat sanayii, ulaşım sanayi, kimya, kuyumculuk, boya sanayi gibi pek çok alanda kullanılan bakırın hayatımızdaki yeri tartışılmaz. Hurda bakır fiyatlarının internet ortamı sayesinde rahatça öğrenilebildiğini söyleyelim.

Gelişmiş ülkelerin hemen hepsinde hurda sektörü ciddi anlamda gelişim göstermiştir. Doğadaki kaynakların hızla tüketildiği modern çağımızda geri dönüşüm hususunun ne denli önemli olduğu konusunda sanıyoruz ki herkes hemfikirdir. Hurda bakır’ların toplanarak geri dönüşüme gönderilmesi bunun neticesinde de yeni üretilecek olan ürün, unsur ve eşyalarda kullanılması önemli faaliyetlerdendir. Hurda bakır fiyatlarını internet üzerinden net bir şekilde öğrenmeniz mümkün.

Güncel Hurda Bakır Fiyatlarına ulaşmak için iletişim bölümünden irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilir güncel bakır fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

hurda bakır fiyatları

hurda bakır fiyatları

Az gelişmiş ülkelerin kendi üretimlerinden ziyade dış ülkelerden aldıkları ürünleri kullandıkları görülmekte. Böylesine bir ortamda da geri dönüşüm yapılacak tesisler kurulamıyor. Gelişmiş ve gelişmekte olan her ülkede uygulanan geri dönüşümler sonucu pek çok unsurda kullanılacak olan materyaller yeniden değerlendirilmekte.

18 Aralık 2016
13.997 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM

 1. Talha dedi ki:

  merhabalar ben elektrik işi yapıyorum, beylikdüzünde bir işyerinde trafo değiştirdik, eski olan trafo ise hurdaya çıktı, biz bunu söküp bakırlarını ayırdık yaklaşık 800kg 1ton arası bakırımız var alımını yapıyormusunuz ve birde trafodan çıkan bakır hangi guruba giriyor bilgilendirirseniz çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   merhaba Talha bey hurda bakır alımı yapıyoruz, trafodan çıkan hurda bakırlarınız lama bakır gurubuna giriyor, lama bakır alış fiyatlarımız listede belirtilmiştir, firmamız ile iletişime geçerek alım talebinde bulunabilirsiniz.

 2. elektrikçi güler dedi ki:

  18 çuval hurda bakırım var esenyurtta yaklaşık 1 tonun üzerinde kaçtan alırsınız.

 3. Hüseyin dedi ki:

  Hurda kablo alırım

 4. Uğur dedi ki:

  Slm elektrik teli var bakır soyulmuş kilosu ne kadar bunun

 5. İzzet dedi ki:

  Kolay gelsin elimde 1.5 ay kullanılmış 320mt 5x25ttr kablo var satmak istesem nekadar tutar bilgi verirmisiniz faturasıda mevcut

 6. Hakan dedi ki:

  hurda fiyatlarınız piyasa fiyatlarına göre çok iyi gerçekten sizin gibi saygın bir firma ne güzel bir çalışma bütün hurda atık ürünler mevcut fiyat listesinde

BİR YORUM YAZIN