0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Halkalı Hurdacılar

Halkalı Hurdacılar
3.5 (70%) 2 votes

Ülkemiz genelinde yürütülen geri dönüşüm çalışmaları gelişen teknolojiye müteakip olarak biraz daha önem kazanmış ve bu bağlamda çalışmalarını sürdüren birçok firmanın sektörde rekabet ortamına zemin hazırlanmıştır. Halkalı hurdacılar bölgesinde de bu çalışmalarını sürdüren firmamız sektörün tüm gerekliliklerini karşılayan kurumsal anlamda hizmet veren, geri dönüşüm ve ayrıştırmanın yanı sıra hurda alım satım işleriyle ilgilenen köklü bir firmadır.

Gelişmiş ekonomilerin sanayilerinin ciddi anlamda geri dönüşüm sektörü ile yakından ilişkili olduğunu görürüz. Bu anlamda geri dönüşüm sektörünün gerek sanayi gerekse üretim aşamasında ihtiyaç duyulan hammadde arayışı için büyük ölçüde önem arz ettiğini görmekteyiz. Sıfırdan bir maddeyi üretmenin maliyeti ile kıyaslandığında geri dönüşümün bu anlamda çok daha ekonomik olduğu söylenebilir. Bu da gerek ülke ekonomisine, gerekse ülkenin tabii kaynaklarına indirekt olarak yapılan bir yatırım anlamına gelmektedir. Bu bağlamda çalışmalarımızın hız kesmeden devam ettiği Halkalı hurdacılar bölgesi başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli bölgelerinde hurda alım satım işlerinizde değerinde hurda fiyatları ile sizlere teklifler sunuyor ve bu hurdaları tekrar işleyerek sanayiye hammadde kazanımında etkin bir rol üstleniyoruz.

Halkalı hurdacılar bölgesinde, hurda demir, hurda kablo, bakır, sarı, paslanmaz, krom, çinko ve daha birçok maddenin alımını yapan firmamızla hurda fiyatları hakkında kapsamlı bilgi almak ve tüm sorularınıza yanıt bulmak için irtibata geçebilirsiniz.

11 Mart 2015
906 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN