0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Hadımköy Hurda Firmaları

Hadımköy Hurda Firmaları
2 (40%) 1 vote

Hadımköy hurda firmaları bölgesinde hizmet veren, bu anlamda yıllardan beri sektörün nabzını tutan firmamız her türlü hurda alım satım işleri ve buna bağlı geri dönüşüm hizmeti vermektedir. Bu bağlamda birçok değerli metal ve hurda alımını Hadımköy hurdacılar bölgesinde değerinde fiyatlar ile almaktayız.

Atık madde kapsamında geçen birçok hurda oluşumunun bu anlamda ayrıştırılması ve tekrar ekonomiye kazandırılması önemli bir iştir. Bunun farkındalığı ile vermiş olduğumu hizmet, hem çevreye dost hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Hurda fiyatlarını bu anlamda sık aralıklar ile takip eden firmamız, en güncel fiyatlar üzerinden hurdalarınıza değer biçerek, değerinde alımlarla sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Hadımköy hurda firmaları bölgesinde tüm ömrü dolmuş hurda kablolarınızı, sarı, çinko, kurşun ve benzeri birçok hurda üzerinde alım gerçekleştirmekteyiz.

Çevre için tehlikeli olarak nitelendirilebilecek hiçbir yöntem firmamız tarafından kullanılmamakta olup, tehlikeli atık geri dönüşümü için yönetmeliğe ilişkin tüm lisanslarımızı iletişim bölümünden veya çağrı numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Bir taraftan yaparken diğer taraftan yıkmamanın farkındalığı ile yapmış olduğumu geri dönüşüm çalışmalarımız, bu anlamda örnek teşkil edecek niteliktedir.
Hadımköy hurdacılar bölgesinde değerinde teklifler ve güncel hurda fiyatları için bizlerle iletişime geçebilir ve elinizde tüm hurda kapsamına dahil edilebilecek ürünlerinize talip olabiliriz. Bu anlamda daha detaylı bilgi için bizlere ulaşmaktan çekinmeyin.

27 Şubat 2015
495 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN