0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Fatih Hurda Firmaları

Fatih Hurda Firmaları
1 (20%) 1 vote

Fatih hurda firmaları hurdacılar bölgesi firmamızın yıllardır hizmet verdiği ve bu kapsamda geri dönüşüm ve ayrıştırma çalışmalarını sürdürdüğü bölgeler arasında yer almaktadır. Ayrıca Fatih hurdacılar bölgesi başta olmak üzere İstanbul’un birçok bölgesinde hurda alım satım konusunda ki faaliyetlerine devam eden firmamız, değerinde hurda fiyatları ile tüm hurdalarınızı almaktadır.

Hurda, işlevsel ve kullanılabilme özelliği bakımından vasfını yitirmiş, dayanım ömrünü tamamlamış tüm maddelerin geneline verilen bir isim olmakla beraber, en az bir ülkenin sanayisi kadar önemli bir konudur. Çünkü sanayinin ihtiyacı olan hammadde bu hurda malzemeler üzerinden geri dönüşüm ve ayrıştırma işlemleri sonrasında daha ekonomik olarak elde edilebilmektedir. Sıfırdan bir kilogram bakırın çıkarılması ve bunun sanayide kullanılabilir hale getirilmesi ve yüksek tonajlardaki ihtiyaçlar göz önünde bulundurulduğunda sanayiyi oluşturan ayakta durmasını sağlayan önemli parçalardan biri olarak gösterilebilir hurda sektörü. Fatih hurdacılar bölgesinde bu anlamda birçok maddenin alımını gerçekleştirip işleyerek tekrar sanayiye kazanımı sağlayan firmamızla birçok hurda satışı ile ilgili olarak görüşebilir ve 2015 hurda fiyatları üzerinden elinizdeki hurdaları değerlendirebilirsiniz.

Fatih hurdacılar bölgesinde, elektronik hurda, plastik hurda, kablo hurda, sarı, paslanmaz, krom ve daha birçok hurdanın alımını yapan firmamız, değerinde hurda fiyatları ile sizlere sunduğu tekliflerle daha fazla kazanmanızı amaçlamaktadır. Fatih hurdacılar bölgesinde çalışmalarını aktif olarak sürdüren firmamızla hurda fiyatları hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden veya telefon numaralarımız aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

09 Mart 2015
614 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN