0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Esenyurt Hurda Firmaları

Esenyurt Hurda Firmaları
3.3 (66.67%) 3 votes

Esenyurt hurda firmaları başta olmak üzere İstanbul’un birçok bölgesinde sektörün nabzını tutan firmamız hurda alım satımlarında izlediği dürüst çalışma anlayışı ile, hızla büyüyen bir firma konumundadır. Geri dönüşüm kapsamında bakır, çinko, naylon, plastik, hurda demir, paslanmaz, hurda kablo, nikel, kağıt, krom, pleksi ve daha sayamadığımız birçok hurdanın ticaretini yapmaktayız.

Geri dönüşümün uygun şartlar altında yapılarak ayrıştırma işlemlerinin çevreye zarar vermeden yapılmasını amaç edinen firmamız, bu anlamda çevreye zarar verecek her türlü oluşum ve yöntemin karşısında yer almış ve bu yönde edindiğimiz çalışma prensiplerimizle sektörde köklü bir kuruluş olmanın 28 yılındaki haklı gururu ile yoluna devam etmektedir. Aynı zamanda vermiş olduğumuz hizmetlerle ülkemizin ham madde ihtiyacına indirekt bir çözüm yolu sunarak, geri dönüşüm faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Esenyurt hurdacılar bölgesinde, geri dönüşüme kazandırmak isteyeceğiniz her türlü malzemenin alımını avantajlı teklifler sizden alıyor ve geri dönüşümünü sağlıyoruz. Bu anlamda değerinde tekliflerimizi dinlemeden hurda satımlarınızı gerçekleştirmemenizi tavsiye ediyoruz.

Esenyurt hurdacılar genelinde tüm güncel fiyatları takip eden firmamız bu anlamda değerinde teklifler ile daima yanınızdadır. Sektörde 28 yıla dayanan bilgi birikimimiz ve tecrübemizle geri dönüşüm ve hurda alım satım ihtiyaçlarınıza pratik çözümler üretirken, güvenilir hizmetin bir adım ötesini sizlere sunuyoruz. Bu anlamda Esenyurt hurdacılar genelinde alış ve satış fiyatlarımızı öğrenmek için bizlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

27 Şubat 2015
603 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN