0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Esenler Hurda Firmaları

Esenler Hurda Firmaları
4 (80%) 1 vote

Esenler hurda firmaları mevkiinde yıllardır süren çalışmalarımız ile hurda alımlarında sizlere hizmet veren firmamız aynı zamanda geri dönüşüm ve ayrıştırma alanlarında etkin olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Esenler hurdacılar bölgesi başta olmak üzere İstanbul’un tüm bölgelerinde hurda alım satım işlerinde göstermiş olduğumuz titizlik ve memnuniyet esaslı çalışma anlayışımızla sizler de tanışabilir ve bu anlamda güncel hurda fiyatları üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz.

Hurda çeşitleri oldukça geniş bir spektrumda sıralanabilir ancak bunları geri dönüşüme yatkınlıkları üzerinden ele alacak olursak, metal hurda, plastik hurda, otomobil ve elektronik hurdalarının bu anlamda daha ön planda olduğu söylenebilir. Son yıllarda kullanıma ve teknolojiye bağlı olarak yeni alanların ortaya çıkmasına ise elektronik hurda ve bilgisayar hurdası oldukça güzel bir örnek olacaktır. Bu hurdaların ayrıştırılarak farklı sektörlerde kullanılmak üzere sanayiye yeniden kazandırılması söz konusudur. Bu maddelerin çevre ile etkileşimi oldukça zararlıdır. Özellikle toprakta ayrışma süreleri göz önünde bulundurulduğunda elektronik ve plastik kapsamlı hurdaların geri kazanımı oldukça çevre adına, ülke ekonomisi adına ve doğal kaynaklar adına oldukça yararlıdır. Bu anlamda tüm bu bahsi geçen hurda kapsamındaki maddeleri Esenler hurdacılar mevkii başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli bölgelerinde alımını yapmakta olan firmamızla görüşerek güncel hurda fiyatları üzerinden satışını yapabilirsiniz.

Esenler hurdacılar bölgesinde yürüttüğümüz çalışmalardan ve hurda fiyatlarımız hakkında daha kapsamlı bilgi almak adına bizlere ulaşabilir ve tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

09 Mart 2015
643 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN