0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Çatalca Hurda Firmaları

Çatalca Hurda Firmaları
Rate this post

Çatalca hurdacılar bölgesi firmamızın hizmet verdiği bölgeler arasındadır. Hurda alım satım ve geri dönüşüm kapsamlı çalışmalarımız, Çatalca hurda firmaları hurdacılar mevkii ve İstanbul’da farklı bölgelerde aralıksız devam etmektedir.

Hurda alımlarımızda güncel fiyatlar üzerinden değerlendirilen hurdalarınıza bu bağlamda en iyi teklifleri firmamız tarafından alabilir ve kazançlı çıkabilirsiniz. Sektörel bazda birçok değişkene bağlı olarak farklılık gösteren hurda fiyatları, firmamız tarafından anlık olarak takibat altındadır. Dolayısı ile hurda alımlarımızda hurdalarınıza değerinde teklifler sunuyor ve memnuniyetinizi çalışma esaslarımız arasında görüyoruz.

Elektronik tüketimin ivme kazandığı son dönemlerde geri dönüşüm çalışmalarının önemi bir kat daha önem kazandı diyebiliriz. Sadece elektronik tüketimi değil, aynı zamanda çevreye zarar veren ve doğada çözünme süreçleri yüzyıllar alan birçok maddenin geri dönüşüm kapsamında sanayiye tekrar hammadde olarak kazandırılması, üç taraflı bir kazanıma işaret etmektedir. Bu kazanımları, ülke ekonomisine katkı, tabii kaynakların daha uzun vadeli kullanılması ve bu hurdaların çevreye verdiği zararlar olarak gösterebiliriz. Bu kazanımlar daha kapsamlı çalışmalarla sürdürüldüğü taktirde sanayiden tutunda çevreye kadar birçok etki alanında yaşanacak pozitif yansımalar, ülke ekonomisine katkı sağlayacaktır.

Bu anlamda Çatalca hurdacılar bölgesinde ve İstanbul birçok farklı bölgesinde sürdürdüğümüz geri dönüşüm ve ayrıştırma çabaları ile bir yanda ülke ekonomisine katkı sağlarken, öte yandan çevreyi koruyoruz. Yaptığımız ayrıştırma çalışmalarında çevreye zarar verecek yöntemlerin kullanımı söz konusu değildir. Dolayısı ile Çatalca hurdacılar bölgesindeki aktif hizmetlerimiz ve lisanslarımız hakkında daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

04 Mart 2015
519 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN