0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Büyükçekmece Hurda Firmaları

Büyükçekmece Hurda Firmaları
Rate this post

Büyükçekmece hurda firmaları olarak hurdacılar sitesinde yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, hurda alımlarında günce hurda fiyatları ile sizlere değerinde teklifler sunarak, nakit olarak hurdalarınızı almaktadır. Büyükçekmece hurdacılar bölgesi başta olmak üzere İstanbul’un birçok bölgesinde hurda alımlarımız devam etmektedir.

Bunun yanı sıra yürütmüş olduğumuz geri dönüşüm çalışmaları ile çevreye zarar veren birçok maddeyi ayrıştırama da yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, ülke kaynaklarına, çevreye ve ülke ekonomisine bu anlamda katkı sağlamaktadır.  Yürüttüğümüz tüm bu çalışmalar belediye kapsamında ve tehlikesiz atıkları geri kazanım tebliğine uygun olarak yapılmaktadır. Bu anlamda hem alım satım faaliyetleri hem de ayrıştırma safhası ile yıllardır sektörün nabzını tutan firmamız Büyükçekmece hurda firmaları hurdacılar sitesinde de sizlere hizmet vermektedir. Hurda fiyatlarında güncel fiyatlara bağlı kalan firmamız, sizlere en güncel fiyatlar ve değerinde teklifleri nakit olarak vermektedir. Bu anlamda hurda nikel, kurşun, krom, bakır, paslanmaz, çinko, pleksi, karton, kağıt ve pet şişeleri sizlerden değerinde hurda fiyatları ile alıp, tekrar işleyerek sanayide kullanılabilecek duruma getiriyoruz.

Tehlikesiz atık olarak dahi nitelendirilseler toprakta çözünme süreleri yüzyılları bulabilen bu maddelerin bu anlamda çevre ile etkileşiminin ne kadar zararlı olduğu ise günümüzde bilinen bir konu.

 Büyükçekmece hurdacılar sitesinde hizmet veren firmamızla hurda fiyatları ile ilgili görüşmek için sitemiz üzerindeki numaralardan ulaşabilir ve tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

27 Şubat 2015
498 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN