0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Beylikdüzü Hurda Firmaları

Beylikdüzü Hurda Firmaları
5 (100%) 1 vote

Beylikdüzü hurda firmaları sanayi bölgesinde hurda alımlarımda değerinde teklifler ve profesyonel hizmet anlayışı ile yıllardır hizmet veren firmamız, hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile almaktadır.
Hurda demir, hurda sarı, hurda kablo, paslanmaz, bakır, krom, motor, çinko, kurşun, pleksi, karton, kağıt ve pet şişe gibi bir çok malzemenin alımı konusunda aktif olarak hizmet veren firmamız, çalışmalarını Beylikdüzü hurdacılar sanayi bölgesi başta olmak üzere tüm İstanbul’da yıllardan beri devam ettirmekte ve sektörün nabzını tutmaktadır. Hurda fiyatlarını güncel olarak takip eden firmamız bu anlamda değerinde teklifler ile kazançlı çıkmanıza yardımcı olmaktadır. Sektörde firmadan firmaya değişiklik gösteren bu durum karşısında, güvenilir ve dürüst yaklaşım ile hurdalarınızın alım işlemlerini gerçekleştiriyor ve geri dönüşümlerini sağlıyoruz. Geri dönüşüm ve ayrıştırma konusunda da yıllardan bu yana devam eden çalışmalarımızla hem ülke ekonomisine hem de atıkların sanayide tekrar kullanılmasını sağlayarak hammadde sorusuna çözümler üretmekteyiz.
Beylikdüzü hurdacılar bölgesinde alımını gerçekleştireceğimiz her türlü hurda malzemeye değerinde ve nakit teklifler veren firmamız bu konuda mağdur olmamanız için profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. Yerinde alım işlemleri, dürüst fiyatlandırmalar ve zamanında alımlar ile öncesinde ve sonrasında oluşacak tüm pürüzleri dikkate alan firmamızla yapacağınız hurda alım satımlarında memnuniyetiniz daima ön planda olacaktır. Beylikdüzü hurdacılar bölgesi üzerinden bizlere, sitemiz aracılığı ile veya çağrı numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

27 Şubat 2015
577 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN