0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Başakşehir Hurda Firmaları

Başakşehir Hurda Firmaları
2 (40%) 1 vote

Başakşehir hurda firmaları , hurdacılar bölgesinde, yıllardır hizmet veren firmamız, hurda alım satım, geri dönüşüm ve ayrıştırma çalışmaları ile hizmet vermekte olup, hurda fiyatlarında değerinde alımlar ile müşterilerine memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışı sunmaktadır.
Hurda borsası olarak nitelendirilen ve birçok dinamik faktöre bağlı olarak değişkenlik gösteren hurda fiyatları, firmamız tarafından anlık olarak takip edilmektedir. Bu takibat sonucunda güncel olmayan daha düşük fiyatlar üzerinden alınan hurda alımları ile değil, güncel olan fiyatlar ile sizlere teklifler sunuyor ve hurda alımlarını gerçekleştiriyoruz. Başakşehir hurdacılar mevkiisi de aralarında olmak üzere İstanbul’un birçok bölgesinde bu anlamda hizmet veren firmamız, sektörün köklü kuruluşlarından olup, geri dönüşüm çalışmaları ile de ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Geri dönüşümün farkındalığı ile hareket eden firmamız bu anlamda dönüştürme ve ayrıştırma işlemlerini uygun koşullarda, çevreye zarar vermeden yapmakta ve bu hurdaları tekrar sanayiye kazandırarak hammadde ihtiyacına katkı sağlamaktadır. Çevre ile etkileşiminde büyük zarar etkisine sahip olan hurdaların ayrıştırma yöntemlerinde, çevreye zarar verecek her türlü çalışma şekli prensiplerimizin dışındadır. Bu anlamda sahip olduğumuz belgelere bizlerle irtibata geçerek ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Başakşehir hurdacılar bölgesinde, hurda demir, alüminyum, hurda kablo, paslanmaz, sarı, pleksi, kağıt, karton ve çinko gibi birçok hurda alımını değerinde fiyatlar üzerinden gerçekleştiriyoruz. Başakşehir hurdacılar mevkii için ve hurda fiyatlarımız hakkında daha kapsamlı bilgi için sitemiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

05 Mart 2015
691 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN