0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Bakırköy Hurda Firmaları

Bakırköy Hurda Firmaları
3 (60%) 1 vote

Bakırköy hurda firmaları olarak hurdacılar bölgesinde geri dönüşüm çalışmaları ve ayrıştırma işlemleri kapsamında devam eden hurda alımlarımız, değerinde hurda fiyatları üzerinden yapılmakta olup firmamız bu anlamda sektörün nabzını tutmaktadır. Geri dönüşümün önemi ve farkındalığı ile vermiş olduğumuz hizmetler Bakırköy hurdacılar mevkii başta olmak üzere İstanbul’un farklı bölgelerinde de devam etmektedir.

Geri dönüşüm, doğal kaynaklarımızın korunması, enerji tasarrufu ve atık miktarının ciddi anlamda azaltılması açısından oldukça önemlidir. Aynı zamanda indirekt olarak sanayinin hammadde ihtiyacının karşılanması, ülke ekonomisi ve çevre etkileşimi de geri dönüşüm ve ayrıştırma sektörünün etki alanında yer almaktadır. Hurdaların bu anlamda geri dönüştürülmesi, tebliğlerce belirlenmiş yöntemler dahilinde yapılması oldukça önemlidir. Bakırköy hurdacılar bölgesinde yapmış olduğumuz çalışmaların esası da tam olarak bu noktaya dayanmaktadır. Bunun yanı sıra hurda alımlarımızda izlediğimiz iki taraflı kazanım politikası ile, hurdalarınızı güncel hurda fiyatları üzerinden değerlendiriyor ve kazanç sağlarken bunun üst limitler üzerinden gerçekleşmesine olanak sağlıyoruz. Bakırköy hurdacılar bölgesi ve İstanbul’un birçok bölgesinde bu minvalde devam eden çalışmalarımızdan sizlerde yararlanabilirsiniz. Hurda satışlarında firmamızın tekliflerini dinlemeden hurdalarınızı satmamanız karlı çıkmanızı sağlayacaktır.

Hurda fiyatlarımız ve Bakırköy hurdacılar bölgesi dahil olmak üzere hizmet alanlarımız ile ilgili daha fazla bilgiye sitemiz üzerinden veya sitemizde ki çağrı numaraları üzerinden bizlere ulaşarak edinebilirsiniz.

05 Mart 2015
594 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN