0212 858 02 78

Sosyal Medyada Biz}

Bahçelievler Hurda Firmaları

Bahçelievler Hurda Firmaları
3 (60%) 1 vote

Bahçelievler hurda firmaları olarak hurdacılar bölgesinde, bakır, alüminyum, sarı, paslanmaz, hurda kablo, hurda elektronik, hurda makine ve daha birçok hurdanın alımını güncel hurda fiyatları üzerinden alan firmamız, geri dönüşümün esaslarına bağlı ve bu anlamda İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet veren sektörün köklü firmalarındandır.

Özellikle elektronik tüketiminin geçmiş yıllarla kıyaslandığında yükselen bir ivme grafiğine sahip olduğunu görüyoruz. Üretilen ürünlerin teknolojiye bağlı olarak eskimesi, kullanım ömrünü tamamlaması ve bozulması sonucu kullanılamaz duruma gelmesi, bunların hurda kapsamına alınmasına, ayrıştırılarak farklı alanlarda kullanılmak üzere saniyeye tekrar kazandırılma esasına dayanır. Yapılan bu işlemlerin etki alanlarının oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Ülkenin tabii kaynakları, çevre etkileşimi, hammadde ihtiyacına sunulan alternatif üretim gibi birçok durumun varlığı hurda sektörünün ne denli önemli olduğunun anlaşılması için yeterli sebepler olarak gösterilebilir. Sıfırdan bir ürünün üretilmesinde açığa çıkan enerjinin maliyet olarak karşılığı ile kıyaslandığında geri dönüşüm kapsamında sağlanan hammadde ihtiyacının oldukça ekonomik olduğu söylenebilir. Dolayısı ile hurda sektörünün varlığı tüm bu etki alanı ile ülke ekonomisine büyük ölçülü katkı sağlamaktadır.

Bahçelievler hurdacılar bölgesi başta olmak üzere İstanbul’da birçok bölgede hurda alımı gerçekleştiren firmamız, değerinde alımlarla güncel hurda fiyatları üzerinden hurdalarına değer biçerek, iki taraflı kazanım anlayışını memnuniyet esaslı olarak sunmaktadır. Bu bağlamda Bahçelievler hurdacılar bölgesindeki faaliyetlerimiz ve hurda fiyatlarımız ile ilgili bilgi almak için sitemiz üzerinden veya çağrı numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

04 Mart 2015
772 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN